Top 5 tipů na sport v Praze

Jaro je tu a s ním přichází čas na zábavu a sport! Ať už raději jezdíte na kolečkových bruslích nebo milujete lezení, Praha má pro vás připravena ta nejlepší místa na pohybové aktivity. A nejlepší na tom všem? S Anytime jste tam raz dva! Zde je 5 tipů, které si určitě nenechte ujít:

Lesopark Letňany 

Pro všechny, kteří hledají klidný sportovní víkend v přírodě, doporučujeme Lesopark Letňany s jeho 2000 metry asfaltových cest, kopcovitými vrchy a krásnou přírodou. Ať už jste na kole, na kolečkových bruslích nebo si jen procházíte s dětmi, toto místo je ideální pro každého. A co víc? S Anytime můžete parkovat hned vedle lesoparku!

Lezecké centrum Big Wall Vysočany 

Milujete lezení? Navštivte Big Wall lezecké centrum v pražských Vysočanech. S více než 3000 m² lezecké plochy a až 20 m vysokými stěnami, si užijete nezapomenutelný zážitek. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, každá zeď nabízí různé struktury dle obtížnosti. Info o ceníku naleznete zde.

Yoga Movement 

Chcete si užít oddychovou neděli, ale zároveň udělat něco pro své zdravý? Yoga Movement v Praze je výborné místo na lekce jógy, pro začátečníky i pokročilé. Uvnitř vás čeká klidná atmosféra a interiér inspirovaný jihovýchodní Asii. Můžete si zde vybrat z hromady workshopů a lekcí, která Vám budou vyhovovat. Pro více info o ceníku a prostorech navštivte webovou stránku zde.

Sportovní centrum Olšanka

Pro aktivní sportovce doporučujeme navštívit Sportovní centrum Olšanka, kde najdete až 10 sportovišť včetně posilovny, plaveckého bazénu, sauny, masáží a dalších. Můžete si zahrát badminton s rodinou nebo s kamarády za velmi přijatelné ceny. Více info naleznete zde.

Skatepark pod Hlávkovým mostem 

Poměrně nově vystavený park se nachází přímo pod Hlávkovým mostem na vltavské. Nejenže zde můžete prohánět po křivkách ramp na skateboardu, ale také vyvádět na BMX, kolečkových bruslích nebo dokonce si zahrát basketbal. Toto místo spojuje městskou atmosféru s uměním a zároveň se nachází přímo vedle řeky, takže vás k tomu čeká nádherný výhled na Prahu.

Tak hurá za sportem!