Tipy pro zodpovědnou jízdu

Mnoho z Vás jistě ví, že květen je měsíc bezpečnosti, a proto bychom se v dnešním tématu rádi zaměřili na téma dopravních předpisů.

Občas nás všechny láká trochu přidat na plynu, ale ne vždy se to vyplatí. Každé vozidlo v naší flotile je vybaveno GPS lokátorem, který dokáže zaznamenat aktuální rychlost a průběh vaší jízdy. Pokud byste dostali pokutu z radaru, který měří rychlost v určitém silničním úseku, přepošleme vám ji na váš registrovaný e-mail a strhneme ji z vaší platební karty spolu s pokutou za porušení předpisů o provozu na pozemních komunikacích. Aby jste se vyhnuli těmto komplikacím, doporučujeme vám raději zpomalit a jezdit ohleduplně.

Dále bychom vám doporučili dodržovat bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi. Občas se na silnicích vyskytnou neočekávané situace, které lze lépe řešit s větším rozestupem mezi vozidly.

Mimo to je důležité vyhnout se situacím, jako je parkování na místech vyhrazených pro osoby se zdravotním postižením, na chodnících, před vjezdy do garáží nebo na žlutých čarách. Mějte na paměti, že vozidlo, které je barevně polepené a porušuje dopravní předpisy, vždy přitahuje větší pozornost.

Na konec bychom vám rádi poděkovali za to, že bezpečně cestujete s našimi vozy. Společnými silami tak můžeme přispět ke zvýšení bezpečnosti na silnicích a užít si bezstarostnou jízdu!