Tipy na kavárny

Nechce se vám v zimě zrovna na dlouhé procházky? Doporučujeme se ohřát v kavárně s příjemnou atmosférou! Máme pro vás pár tipů na kavárny v Praze, tak se nechte inspirovat, vezměte carsharing a vyrazte.

Vnitroblock

Vnitroblok se chlubí nejen kávou a širokým výběrem jídel, ale také nabízí skvělou atmosféru v hipsterském pojetí. V prostoru naleznete také obchody s oblečením, kanceláře a taneční studio v druhém patře kavárny.

Cafefin 

První vietnamská kavárna v Praze, Cafefin, nejen servíruje vynikající kávu, ale také nabízí brunch a asijskou i moderní evropskou kuchyni. Zajít si sem můžete třeba na “avo toasty” nebo čerstvé dezerty. Kávu i jídlo si zde rozhodně vychutnáte.

Kavárna co hledá jméno

Jedna z nejznámějších pražských kaváren se nachází na Smíchově, kde se dříve nacházela truhlárna. Toto místo nabízí příjemnou atmosféru s velkým výběrem jídla a výběrovou kávou. Těšit se můžete i na domácí limonády, zákusky a vyhlášené vejce benedikt.

Coffee Corner Bakery

Zařazená mezi nejlepší pražské brunchy, Coffee Corner Bakery se vyznačuje nejen skvělou kávou, ale i útulným interiérem a možností venkovního posezení. Široká nabídka snídaní a pohodlné prostředí činí z tohoto místa ideální volbu pro milovníky lahodného branku.

Miners Coffee

S více než sedmi pobočkami v Praze, například u Libeňského mostu, ve Vinohradech nebo na Žižkově, Miners Coffee přináší nejen skvělou kávu přímo, ale i dezerty, speciální sezónní lattes a osvěžující ledové nápoje. V prostorech se dá nejen příjemně posedět s přáteli, ale zároveň je to skvělé místo na práci či odpočinek.

Gram Café a Bistro 

Nacházející se v Praze ve Vinohradech, Gram Café a Bistro láká svým krásným prostředím vhodným jak pro práci, tak pro neformální posezení s přáteli. Nabízí chutný brunch, skvělou kávu a plné menu, které potěší chuťové buňky po celý den.