Rozjeďte léto s festivalovou sezónou!

Letní festivaly jsou jedinečnou příležitostí pro všechny milovníky hudby, umění a nezapomenutelných zážitků. Nabízejí nejen skvělou hudbu, ale také atmosféru plnou radosti a energie. S naší carsharingovou službou Anytime můžete festivaly v Praze prožít ještě pohodlněji a flexibilněji.

Stačí si v mobilní aplikaci rezervovat auto přesně v čase, kdy ho potřebujete a vybrat si jeden z našich modelů Toyota. Nemusíte se tak cestou na festival spoléhat na veřejnou dopravu nebo hledat parkování, protože zaparkujete i na placených zónách.

Hudební festivaly v Praze

Metronome Festival

Metronome Festival představuje oživení tradice velkých hudebních událostí v Praze. Tento festival se odehrává na ikonickém pražském výstavišti a nabízí bohatý lineup a očekávaná vystoupení.

Interakce s umělci a festivalovými aktivitami je důležitou součástí Metronome Festivalu. Návštěvníci mají příležitost se setkat s jejich oblíbenými umělci, získat autogramy a dokonce se účastnit interaktivních workshopů a diskusí. Vstupenky koupíte zde.

Festival se koná od 22. 6. do 25. 6.

Letní Letná Festival

Na Letní Letná Festivalu se můžete těšit na různorodý výběr umělců a představení. Od provokativních a inovativních divadelních inscenací až po živé hudební koncerty, festival nabízí pestrou směsici talentů a žánrů. Můžete si vychutnat vystoupení známých hudebníků, jako jsou indie rockové kapely, jazzoví virtuosové a dokonce i klasičtí symfonikové. Na festival se můžete těšit od 17. 8. do 3. 9. a vstupenky koupíte zde.

Přizpůsobte si čas odjezdu a příjezdu, vychutnejte si koncerty svých oblíbených interpretů a objevujte umělecké instalace, aniž byste se museli starat o dopravu. Využitím carsharingu Anytime získáte svobodu a snadno si užijete nezapomenutelný festivalový zážitek. Tak jedeme!