První týden s 50% slevou

Stáhli jste si aplikaci, registrace proběhla úspěšně a teď už zbývá jen vyrazit. Přemýšlíte nad tím, jestli vám před první jízdou něco neuniklo? Podívejte se na ty nejdůležitější informace.

Minuta pronájmu od 1,5 Kč

Všichni noví uživatelé Anytime automaticky získávají první týden 50% slevu na všechny jízdy s minutovým tarifem. Minuta jízdy tedy začíná už na 1,5 Kč. . Podívejte se na ceník a pro vaši cenu stačí vypočítat 50% slevu.

Auto pro každou příležitost

Vyberte si ze tří druhů aut. Toyota Yaris, nejlevnější varianta pro nenáročné. Prostorná Toyota Corolla, vhodná i pro rodiny s dětmi nebo Toyota C-HR, pohodlné SUV, nabušené technologiemi. Že nechcete, aby ostatní věděli, že máte auto z carsharingu? Stačí si půjčit variantu Impress, která nemá reklamní polepy a nikdo neví, že auto není vaše.

Využívejte dlouhodobé balíčky

Pokud jedete jen pár minut, například do práce, úplně si vystačíte s minutovým tarifem. Pokud ale máte v plánu delší výlet, můžete si zaplatit jeden z dlouhodobých balíčků. Nejkratší doba je hodina, nejdéle pak na 2 dny. Pak platíte už jen za ujeté kilometry, takže se nemusíte bát čekání v kolonách nebo návštěv, kdy vaše auto stojí. V tu chvíli vy totiž nic navíc neplatíte.

O sdílení aut víme vše

Potřebujete další inspiraci nebo radu? Podívejte se k nám na blog, kde najdete spoustu článků s praktickými informacemi. Můžete samozřejmě kontaktovat naše operátory, kteří jsou k dispozici 24 hodin denně, včetně víkendů, na čísle 253 253 007 nebo emailu info@anytimecar.cz.

Tak šťastnou cestu.