Přivítejte jaro s Anytime!

Využijte přicházející jarní počasí a vydejte se na nezapomenutelný výlet. Proč si nevyzkoušet tarif na jeden den či víkend a objevit krásy okolní přírody? Pokud jste fanoušci historie a kultury, máme pro vás skvělý tip.

 Zámek Mníšek Pod Brdy

Tento skvost stojí v centru malého města a nabízí nádhernou kombinaci přírody, parků a klasicistní architektury. Zámek má bohatou historii a byl sídlem nižší šlechty po mnoho generací. Leží zde od konce 13. století a v nynějším stavu ho uvidíte po rekonstrukci, která proběhla v roce 2000. Při prohlídce exteriéru a interiéru se dozvíte více o životě předešlých majitelů a navštívíte dokonce jejich pokoje.

Když se vydáte do zámeckého parku, získáte nádherný výhled na krajinnou panoramu a můžete si užít krásu přírody a rozmanitost stromů a květin. To oceníte zejména v období jara, kdy rozkvetou třešně a park se zaplní harmonií barev. Zámecký park se tak stává dokonalým místem pro poznávání kulturní památky a fotografování.

Cesta z centra Prahy trvá pouze 32 minut po dálnici a vstupné na zámek se pohybuje od 60 do 160 Kč. Bližší ceník a další informace naleznete přímo na webu státního zámku.

Tak neváhejte a vydejte se na svůj vlastní dobrodružný výlet s Anytime a získejte nezapomenutelné zážitky!