Nová Toyota Aygo X je tu!

Představujeme Toyotu Aygo X: Váš ideální společník pro carsharing

Pokud hledáte auto pro navigaci v rušných městských ulicích, nehledejte nic jiného než Toyoty Aygo X. Tento kompaktní, stylový a úsporný vůz je vynikající volbou pro zákazníky carsharingu, kteří potřebují spolehlivý a pohodlný dopravní prostředek pro své městské dobrodružství.

Kompaktní a městský design

Toyota Aygo X je navržena s ohledem na městské řízení. Její rozměry umožňují snadnou manipulaci úzkými ulicemi a těsnými parkovacími místy, které jsou běžnou výzvou v městských oblastech. Ať už se proplétáte provozem nebo vklouzáváte do úzkého parkovacího místa, Aygo X to vše zvládne s lehkostí.

Pokročilé technologie

Navzdory své malé velikosti je Aygo X vybavena pokročilými technologiemi, které zvyšují váš zážitek z jízdy. Uživatelsky přívětivý infotainment systém nabízí bezproblémovou konektivitu s vaším chytrým telefonem, což vám umožňuje snadno přistupovat k navigaci, hudbě a hands-free hovorům. Pro propojení s Android Auto nebo Apple Car Play už nepotřebujete kabel, stačí se připojit přes Bluetooth a o zbytek se postará palubní asistent. Nechybí ani parkovací kamery pro ještě snazší parkování.

Komfort a pohodlí

Interiér Ayga X je překvapivě prostorný a pohodlný na kompaktní auto. Ergonomicky navržená sedadla a intuitivní ovládání zajišťují příjemnou jízdu, ať už jedete do práce, na nákupy nebo prozkoumáváte město. Na stěhování to samozřejmě není, ale jinak běžná zavazadla na převoz do kufru dáte jak nic.

Stylové a zábavné

Aygo X není jen praktický, je také stylový a zábavný. Jeho elegantní design vás upouta na první pohled. Za volantem oceníte citlivé ovládání a svižný výkon, který činí každou jízdu zábavnou.

Tarify

Výběr tarifů je stejný jako u ostatních modelů aut. Můžete tedy jet na pár minut i na celý víkend.