Máme skútry!

Máme skútry!

Svěží a zábavná jízda po městě během teplých letních dnů je nyní vzdálena jen pár kliknutí v naší appce.

Již nyní na mapě uvidíte dva typy skútrů – Yuki Matrix a Yuki Via. Oba skútry jsou ideálními společníky na jízdy po městě nebo malý výlet za Prahu. 

Skútry jsou vybaveny helmou – v Matrixu ji najdete pod sedlem a Via má helmy hned dvě, umístěné v kufru pro případ, že chcete na výlet ve dvou. Na oba modely stačí řidičské oprávnění skupiny B, tedy to, co už dávno vlastníte.

Jak na to?

Proces vypůjčení skútru je velmi podobný jako jste zvyklí u našich aut. Na mapě uvidíte aktuální dostupnost skútrů, zarezervujete a máte 20 minut rezervace zdarma. Skútr před i po výpůjčce prosíme nafotit, aby případná poškození nebyla na vás. 

Jakmile v appce zahájíte pronájem, zapne se zapalování a je možné použít startér. Při použití startéru nesmí být vyklopený boční stojan. Při startování držte jakoukoliv brzdu a motor naskočí.

Když budete chtít přepnout skútr do režimu parkování nebo ukončit pronájem, zapalování se samo vypne. 

Při ukončení jízdy si dejte pozor na to, aby byl skútr stabilně zaparkován na stojánku a při prvním letním vánku ze stojánku nespadl. 

 

10 minut za 1 Kč

Všem našim zákazníkům, kteří dokončili registraci do 13.5.2024 dáváme na zkoušku 10 minut jízdy za 1 Kč, ať si můžete skútr v klidu osahat. Nabídka platí do 15.6. a není třeba dělat nic, v appce vám ji zapneme automaticky.

 

Yuki Via

Yuki Via je velmi svižný městský skútr, který má o něco větší výkon než Matrix. Navíc obsahuje LCD displej, full LED světla a USB pro případné nabíjení vašeho mobilního telefonu. 

Yuki Via má na sobě úložný box a v něm dvě helmy. Nic vám tedy nebrání ve vyjetí na malý výlet s partnerem/partnerkou či kamarádem/kamarádkou. Klíč k boxu naleznete v prostoru pod sedlem. 

 

Yuki Matrix

Matrix má o něco širší pneu, takže nabízí větší stabilitu, což může přijít vhod začínajícím jezdcům. Také nabízí o něco více prostoru, pokud jste vyšší,

Yuki Matrix svou helmu skrývá pod sedlem, kde také u obou modelů najdete doklady. 

Všechny skútry jsou také vybaveny jednorázovými síťkami pod helmu, takže se případně nemusíte bát snížené hygieny v případě sdílené helmy. 

Na minuty i na trip

Domácí a povolená zóna bude pro skútry stejná jako u aut. Z domácí zóny jsme pouze vyjmuli Kladno.

Skútry nabídnou jak minutové tarify, tak zvýhodněný tarif na 1 hodinu. Co by to ale bylo za léto, kdyby nebyly výlety. Na ty jsme si pro vás nachystali tarif Moto Trip, ve kterém máte v ceně 399 Kč pronájem na 6 hodin a 50 km nájezd. Pro ještě výhodnější tarify využijte funkci TOP UP