Jak vybrat nejvýhodnější tarif?

V naší aplikaci najdete širokou nabídku tarifů. Abyste vždy jezdili co nejvýhodněji, je klíčové dobře naplánovat svou cestu. Každý tarif má své využití a hodí se na různé situace a doby. Abyste se lépe rozhodli, kde a kdy který tarif využít a vyhnuli se zbytečným nákladům, můžete se nechat inspirovat následujícími tipy a doporučeními.  

Minutový tarif: Ideální pro krátké jízdy, například na schůzku nebo do práce. Pamatujte však, že pokud cesta bude trvat přibližně hodinu nebo déle, vyplatí se vám spíše hodinový tarif.

Tarif na 1 hodinu: Rychlá a efektivní možnost dopravy po městě. Hodí se na nákupy nebo kratší pracovní schůzky. Pokud potřebujete jen jednoduchou dopravu z bodu A do bodu B, tento tarif je pro vás skvělou volbou, jelikož kratší trasy trvají okolo hodiny.

Tarif na 3 hodiny: Hodí se pro návštěvu krátkých akcí, kde potřebujete auto i na zpáteční cestu. Pokud budete mít delší nákupy nebo jednání, je výhodnější tato volba než opakovaně brát hodinový nebo minutový tarif.

Tarif na 6 hodin: S tarifem na 6 hodin stihnete navštívit památky, vyrazit na krátký výlet s rodinou za město nebo se jet koupat. Tento tarif se vám vyplatí obzvlášť pokud víte, že se na daném místě nezdržíte dlouho a budete potřebovat auto na cestu zpět.

Tarif na 24 hodin: Skvělá volba pro celodenní výlety po Česku. Můžete svobodně cestovat a prozkoumat různá místa. Tento tarif je také vhodný pro ty, kteří mají v jednom dni více zastávek a nemusí hledat volné vozidla nebo řešit veřejnou dopravu.

Tarif na 2 dny: S tímto tarifem můžete objevovat okolní města a klidně taky zajet do sousedních zemí, kde je s Anytime povoleno jezdit. To se týká cest do Německých Drážďan, Mnichova a Berlína nebo Polské Vratislavi. Ačkoliv se jmenuje „Víkend,“ můžete ho využít klidně i v týdnu.

Pokud zjistíte, že vám tarif nestačil, můžete si znovu zapnout jiný tarif – např. pokud pojedete s tarifem 1 hodina, po skončení si můžete nastavit další hodinu.

Abyste ušetřili ještě více, sledujte naši e-mailovou komunikaci a sociální sítě, kde informujeme o běžících promo akcích a zároveň o akčních tarifních možnostech jako jsou naše letní balíčky. Doporučujeme také mít vždy dobitý účet pomocí funkce TOP UP, abyste získali až 15% slevu na vše. Kompletní ceník naleznete zde.