How to Anytime: Dodržování čistoty

Čistota a udržování pořádku v sdílených vozidlech jsou důležité pro zajištění příjemné a bezpečné jízdy pro všechny uživatele. Sdílená doprava nabízí mnoho výhod, ale zároveň klade zodpovědnost na každého z nás, kteří tyto služby využíváme.

Každý, kdo cestuje v sdíleném vozidle, má zájem o to, aby bylo čisté, uklizené a pohodlné. Proto bychom vás rádi vyzvali, abyste si vždy po svém pronájmu vozu udělali čas a uklidili si ho, pokud to bude nutné. I když se může zdát, že drobné poškození nebo špína nemají velký vliv na pohodlí, pravdou je, že udržování pořádku a čistoty přispívá k celkovému komfortu a pozitivní zkušenosti z jízdy.

V každém sdíleném vozidle platí pravidla, která jsou určena pro zajištění bezpečnosti a pohodlí pro všechny cestující. Pokud cestujete s domácím mazlíčkem, prosíme vás, abyste si přinesli přepravní bednu, aby nedocházelo k poškození interiéru vozidla. Rovněž platí přísný zákaz kouření jakýchkoli tabákových výrobků ve vozidle.

Chápeme, že někdy může dojít k nechtěnému poškození vozidla nebo špíně. V takovém případě byste měli kontaktovat zákaznickou linku a informovat nás o situaci. Společnými silami se pak budeme snažit situaci řešit co nejrychleji a efektivně.

V neposlední řadě bychom rádi poděkovali všem našim uživatelům, kteří dodržují všechny obchodní podmínky a pravidla pro používání sdílených vozidel. Vaše spolupráce a odpovědnost jsou pro nás velmi důležité a přispívají k poskytování kvalitních a bezpečných služeb pro všechny cestující.