Anytime najdete i v Lítačce

Lítačka není jen kartička, díky které můžete cestovat po Praze, ale také aplikace do telefonu. Můžete se s ní legitimovat, kupovat si krátkodobé jízdenky nebo také vyhledávat spojení. Ještě před pár týdny vám to nacházelo hlavně klasické MHD – autobusy, tramvaje nebo metro, a sdílená kola. Ale po poslední aktualizaci už máte na výběr i z carsharingu. Díky tomu najdete tu skutečně nejrychlejší a nejefektivnější cestu po Praze.

Jak to funguje v praxi? Zadáte místo, odkud cestujete a kam se chcete dostat. Aplikace vám nabídne, kam byste měli popojet MHD nebo jestli stačí jít pěšky, abyste našli nejbližší auto Anytime. Aplikace vám ukáže i druh auta, které na vás bude čekat a odhadovanou cenu, za kterou dojedete na místo. Ale tady musíme upozornit, že cena se může lišit od té opravdové. Jde opravdu jen o odhad aplikace a nejsou zohledněny balíčky nebo funkce TOP UP.

Takhle vypadá vyhledávání přímo v aplikaci (vlevo). Nezapomeňte mít zapnuté rozšířené vyhledávání. Uprostřed potom vidíte, jak vypadají výsledky. A vpravo potom detail konkrétního auta. Když si auto chcete zarezervovat, tak už musíte zamířit do naší aplikace a půjčit si ho jako obvykle.

A doufáme, že to není poslední inovace, kterou ve spolupráci s Lítačkou představíme, ale o tom až někdy příště. A nezapomeňte nám dát vědět, jestli Lítačku využíváte a případně, jestli jste díky ní nalezli ten nejlepší spoj po Praze.