Vyrazte na Moto trip!

Plánujete se vydat na výlet po Praze? Pakliže ano, tak pro vás máme to pravé!

S Moto Tripem získáte možnost využít skútr na 6 hodin a ujet 50 km, pouze za 399 Kč. Ať už plánujete romantickou procházku po městě, piknik v přírodě nebo jen tak objevování okolí, s Moto Tripem budete mít svobodu
a flexibilitu, kterou potřebujete.

Zde je několik tipů na místa, která určitě stojí za návštěvu.

Zámek Průhonice a Průhonický park: Překročte jihovýchodní hranice Prahy a navštivte zámek Průhonice s jeho nádherným parkem, který je zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Projeďte se kolem parku a užijte si klidného prostředí a krásné zeleně.

Petřínské sady: Překvapte svou polovičku romantickou procházkou po Petřínských sadech! Půjčte si skútr Yuki Via se dvěma helmami a společně si užijte nezapomenutelný výlet plný dobrodružství a romantiky.

Konojedy a Hostivařská přehrada: Vydejte se na východ od Prahy a navštivte vesnici Konojedy a okolí Hostivařské přehrady. Užijte si malebné krajinu, projížďku kolem přehrady a případně si udělejte piknik u vody.

Okruh kolem Vltavy: Vydejte se na malebný okružní výlet kolem řeky Vltavy. Začněte v centru Prahy a projděte se podél Vltavy směrem na západ do údolí Divoké Šárky. Pokračujte dále na sever ke klášteru Břevnov a pak se vraťte zpět do města.

Vyhlídka Baba: Vydejte se na malebný výlet na vyhlídku Baba v pražských Dejvicích. Pak se projděte kolem funkcionalistické vilové čtvrti Baba.

Pro ještě výhodnější tarify využijte funkci TOP UP