Toyota bZ4X – První plně elektrický vůz na Anytime

Anytime se vrací s revoluční novinkou. Dosud jsme vám přinášeli auta s hybridními pohony, ale teď je čas na změnu. Do naší flotily jsme začlenili plně elektrickou Toyotu bZ4X FWD, která přináší nejen ekologický přínos, ale i špičkovou technologii pro městský carsharing.

Chcete si vyzkoušet technologiemi nabité elektroauto? Toyota bZ4X bude dostupná v minutovém tarifu nebo v dlouhodobých tarifech na 1, 3 a 6 hodin. Ceny můžete zkontrolovat v našem ceníku.

Reálný dojezd je 340 km, takže plně dostačující například na hezký výlet okolo Prahy. Je však důležité poznamenat, že se jedná o testovací vůz, a proto je jeho dostupnost nutné ověřit na mapě v naší aplikaci před plánovaným využitím.

V interiéru vozu najdete pokročilé funkce jako bezdrátové Apple Carplay a Android Auto, systém Park Pilot, vyhřívané sedačky pro maximální komfort, virtuální kokpit poskytující přehled o vozidle a jízdě, a samozřejmě moderní propojení pomocí bluetooth s dobíjením a anténou LTE.

Auto už teď můžete najít ve vaší aplikaci, pokud splňujete dvě jednoduché podmínky. Je vám více než 25 let a řidičský průkaz už máte alespoň 2 roky? Pokud ano, tak vám nic nebrání a můžete vyrazit.

Pokud se vám něco nezdá nebo máte otázky, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu. Jsme tu pro vás.