Nový tarif s kilometry + tipy na výlet

Vyrazte na výlet v podzimním období, dokud je počasí stále příjemné. Je jedno jestli se chystáte navštívit babičku nebo do přírody. S novým tarifem „Fall Trip“ můžete vyrazit kamkoliv za pouhých 799 Kč na všechny modely. Na cestu jsme vám k tarifu zabalili 10 hodin a 50 km v ceně.

Co se dá za 10 hodin stihnout? Inspirujte se naším tipem na výlet po česku.

První zastávka – Poděbrady

Začněte v lázeňském městě Poděbrady, kde nemůžete vynechat krásný lázeňský park. Pro chutný oběd doporučujeme Café Olivier a následně si pochutnejte na čerstvé kávě a dezertu v podniku Vilémovo pekářství. Projděte se podél břehu řeky Labe a nezapomeňte ochutnat teplé lázeňské oplatky před odjezdem.

Druhá zastávka – Zámek Karlova Koruna

Následně navštivte zámecký park Karlova koruna ve městě Chlumec nad Cidlinou. Užijte si procházku parkem a objevujte tajemné postavy, které v něm můžete potkat, jako například Lipovou vílu či Dubového skřítka.

Třetí zastávka – Kutná Hora

Poslední zastávka je v historickém městě Kutná Hora. Než se sem vydáte, můžete navštívit Národní hřebčín Kladruby, kde se můžete setkat s nejstarším původním českým plemenem koní – koně starokladrubského. V samotné Kutné Hoře nezapomeňte navštívit památky Seznamu světového dědictví UNESCO, jako je Chrám svaté Barbory, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Historické centrum města, Jezuitská kolej a Vlašský dvůr. Dopřejte si také vynikající řemeslnou zmrzlinu ze Zmrzlinárny Kutná Hora.

Jaké auto zvolit?

Na výlet doporučujeme Corollu, protože je pohodlnější a cestu po dálnici si s ní více užijete, než s městským Yarisem. Chybu neuděláte ani s prostorným C-HR.

Na jak dlouho je tento výlet?

V autě strávite přibližně 3,5 hodiny, takže na poznání nových míst budete mít více jak 5 hodin. Celkový výlet vás vyjde zhruba na 180 km. S tarifem Fall Trip máte již 50 km v ceně.