Letní kina 2024 v Praze

V letních měsících jsou venkovní kina skvělým povyražením. A co víc? Můžete si je užít kdykoli se společníkem na cestách – Anytime. Stačí si vzít vhodný tarif a zaparkovat poblíž kina. Atmosféra a nálada, kterou letní kina nabízejí, jsou úplně odlišné od tradičních kin. Zapomenete na běžné šero uvnitř budovy a můžete si užít romantický večer nebo posezení s přáteli pod širým nebem.

Níže pro vás máme 5 tipů na letní kina, které můžete v Praze navštívit.

Sunset Cinema

Všemi oblíbené filmy na střeše obchoďáku, k tomu dobré pití a snacky. To všechno na pohodlném sezení, aneb co víc si přát za horkých letních večerů. Promítá se dvakrát denně každý den. S sebou můžete vzít i svého pejska, jen si dejte pozor, ať v autě nenechá chlupy :)

Program zde

Letní Kino před Crossem:

Před holešovickým klubem Cross si můžete užít různé žánry filmů a příjemnou atmosféru. Promítají se zde nové i starší filmy z česka i ze zahraničí. Vysílání probíhá každou středu.

Program zde

Skautský institut:

Skautský institut je místem, kam se lidé rádi vrací pro jeho unikátní atmosféru. V létě si zde dokonce můžete užít promítání s rodinou či kamarády a zároveň se občerstvit na baru a vychutnat si dobrou kávu.

Program momentálně není dopředu dostupný, ale když budete sledovat jejich Instagram, tak vám určitě nic neuteče.

Pivovar Spojovna

Každou středu si můžete ve Spojovně vychutnat české filmy. To nejlepší? Vstup je zdarma, tak vyrazte se svými přáteli a užijte si trochu té klasiky aniž by vás to cokoliv stálo.

Program zde

Letní kino – Food Truck Point

Pokud milujete nejen filmy, ale také dobrou gastronomii, navštivte letní kino ve Food Truck Pointu v Holešovické tržnici každý druhý čtvrtek od 20:00 hodin. Váš filmový večer bude nezapomenutelný a zpříjemníte si ho dobrým jídlem, které se zde nabízí.

Program zde

Kouzlo venkovních projekcí, neodolatelná atmosféra a příležitost trávit romantické chvíle nebo společný čas s přáteli dělají z letního kina nezapomenutelný zážitek. S Anytime se na tyto místa dopravíte bez problémů a můžete také ukončit pronájem na modré zóně.