Pohodové pikniky v Praze: Skvělý čas na relaxaci!

Piknik je skvělý způsob trávení volného času, který nám umožňuje spojit se s přírodou, relaxovat a vychutnat si chvíle s rodinou, přáteli nebo sami se sebou. Tak proč nenasednout do Anytime a vymanit se z každodenní rutiny? V aplikaci si stačí vybrat vhodný tarif a vyrazit. Níže se dozvíte, co budete potřebovat a kam si na piknik zajet v Praze.

Co s sebou na piknik?

Koš plný chutných dobrot je samozřejmě nedílnou součástí každého pikniku. Správně sestavený piknikový koš vám zajistí, že nezapomenete na žádnou důležitou položku. Můžete do něj zahrnout občerstvení jako sendviče, čerstvé ovoce, svačinky, pečivo, saláty a samozřejmě nezapomeňte na osvěžující nápoje. Je vhodné použít izotermickou tašku nebo chladící box, aby se jídlo udrželo čerstvé a chlazené. Nakonec nesmíte zapomenout na pohodlnou a prostornou piknikovou deku.

Nejlepší pikniková místa v Praze

Parky v centru města

Praha je známá svými krásnými parky a zahradami, které nabízejí ideální prostředí pro pikniky. V centru města můžete navštívit například místa jako jsou Letná, Riegrovy sady, Petřínské zahrady a park Grébovka. Tyto lokality poskytují úžasný výhled na panoramata města a zároveň dostatek prostoru pro piknik.

Vyhlídky a zahrady

Pokud hledáte nejlepší vyhlídková místa, navštivte například Vyšehradské nádvoří, Vrtbovskou zahradu nebo Letohrádek královny Anny. Tyto lokality nabízejí nejen krásnou atmosféru, ale také úchvatné výhledy na město.

Pikniková místa u vody

V Praze se také nachází několik piknikových míst poblíž vody. Například Stromovka, Císařský ostrov nebo Žluté lázně jsou oblíbené destinace u řeky. Můžete si užít posezení na břehu, projít se podél vody nebo si pronajmout vodní sportovní vybavení pro ještě větší zábavu.

S Anytime Carsharing se snadno dostanete do zvolené destinace a zpět. Takže si připravte svůj piknikový koš, rezervujte auto a užijte si krásný den plný relaxace a radosti s blízkými.