Nové výhodné letní tarify

Je tu léto a s ním jako každý rok přichází dlouhé teplé dny lákající k dobrodružství. Ať už máte v plánu krátký výlet nebo týdenní dovolenou, naše auta jsou připravena na všechno. Nově v aplikaci najdete zvýhodněné letní tarify, díky kterým si léto naplno užijete a nebudete se muset omezovat ani čase pronájmu, ani ujetými kilometry.

Název tarifuČas pronájmuKilometry v ceněCenaKilometry navíc
Short trip6 hodin20299 Kč (399 Kč Impress)3,99 Kč/km (4,99 Kč Impress)
Summer trip12 hodin50499 Kč (599 Kč Impress)3,99 Kč/km (4,99 Kč Impress)
Long weekend3 dny1001399 Kč (1599 Kč Impress)3,99 Kč/km (4,99 Kč Impress)
Week7 dnů2002599 Kč (2999 Kč Impress)3,99 Kč/km (4,99 Kč Impress)

Ceny tarifů jsou stejné pro všechna auta (Aygo X, Yaris, Corolla, C-HR), pouze varianty Impress – bez reklamních polepů – jsou za drobný příplatek. Kilometry se omezovat nemusíte, když vám nestačí ty, co jsou v ceně, nic se neděje a v klidu jedete dál a pár km navíc doplatíte dle tabulky.

Všechna auta nabízí jednu opravdu skvělou věc, kterou je klimatizace. Všechny vaše jízdy tak budou v maximálním komfortu pro vás i vaše spolujezdce.

A k čemu se tarify dají využít? Načerpejte inspiraci z našich nápadů na výlety.

Short trip

Tarif short trip je parádní volba ve dnech, kdy chcete po práci na koupaliště, na piknik, na procházku do lesa nebo všechno dohromady. 6 hodin pronájmu a 20 kilometrů navrch vám umožní krátký přesun po městě (ideální volbou může být Hostivařská přehrada nebo Průhonický park). Volbu auta na malý výlet nemusíte příliš řesit, chytněte to nejbližší. Všechny naše modely aut poslouží na malý výlet víc než dobře.

Summer trip

Evergreen naší série „tripů“ ve všech ročních obdobích nyní dostává 12 hodin pronájmu a 50 km k tomu, ať se během celodenního výletu nemusíte ničím stresovat. S tímto tarifem můžete vyrazit na výšlap na horu Říp, udělat si jednodenní výlet ke kamarádům a rodině nebo prostě jen jeďte za nosem a náhodně sjeďte z dálnice, protože nejlepší zážitky jsou ty neplánované :)

Long weekend

Ať už plánujete jet na vodu a do kufru si zabalíte stan a spacák, nebo vyrážíte v gala mezi celebrity na Karlovarský filmový festival, naše auta vás spolehlivě dovezou do cílové destinace. S tarifem Long weekend máte auto na 3 dny jen pro sebe. Vyjedete ve čtvrtek večer a vrátíte se v neděli. Nezapomeňte, že své víkendy nemusíte nutně omezit na území ČR, vydat se můžete do německého, polského i slovenského pohraničí. Přesnou mapu „povolené zóny“ najdete jednodušše v naší appce.

Week

Pořádně vypnout a vyrazit na týden mimo hlavní město je někdy potřeba. Ať už se rozhodnete pro týdenní procházky v Krkonoších, relax v lázních nebo u vody, tarif Week vám zajistí naprostou volnost pohybu bez vázání se na odjezdové časy hromadných dopravních prostředků. Pro delší pronájmy doporučujeme C-HR či Corollu ve variantě Impress, díky kterým na sebe nebudete při jízdě strhávat pozornost kvůli reklamním polepům.

 

Tak co, už víte, kam letos vyrazíte? Neváhejte sdílet své zážitky a tipy na výlety na Instagramu, kde nás můžete jednoduše označit.