Jak si zpříjemnit jízdu: Tipy na podcasty

Jízda autem může být občas zdlouhavá. To zejména, když uvíznete v koloně nebo plánujete víkendový výlet s delší trasou. Existuje mnoho způsobů, jak si cestu zpříjemnit, a jedním z nich jsou podcasty. Můžete se zaposlouchat do zajímavých témat, od rozhovorů s celebritami, až po sportovní novinky. A rozhodně se při jízdě nebudete nudit.

V našich autech si jednoduše propojíte telefon přes Carplay nebo Android Auto. Pak už se stačí zaposlouchat do svého oblíbeného podcastu.

Potřebujete-li trocha inspirace, podívejte se na naše tipy:

U Kulatého stolu

Duo moderátorů, Martin Klesnil a Patrik Fiala, si ke stolu zvou zajímavé hosty, se kterými pak rozebírají témata, o kterých se běžně nemluví. Očekávat můžete dlouhé a hloubavé konverzace s osobnostmi z různých oborů. U některých rozhovorů se zasmějete a u některých se zase dozvíte zajímavé fakta.

Poslouchejte na Spotify nebo Apple Podcasts.

Cukrfree podcast

Pokud jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete si poslechnout zajímavé rozhovory s odborníky, podcast „Cukrfree“ je pro vás tím pravým. Jeho moderátorka, Janina D. Černá, která se proslavila svým blogem o bezcukrové stravě, vám v tomto podcastu nabídne inspirativní diskuse o různých lifestylových tématech. Můžete si tak nejen zpříjemnit jízdu, ale zároveň se něco nového přiučit.

Poslouchejte na Spotify nebo Apple Podcasts.

BROCAST

Hledáte-li rozmanité témata a rozhovory se známými osobnostmi, tento podcast stojí za poslechnutí. „BROCAST“ je skvělým průvodcem různými aspekty české kultury a jeho protagonisté zahrnují novináře, sportovce a experty ve svých oborech.

Poslouchejte na Spotify nebo Apple Podcasts.

Kudy běží zajíc

Pro fanoušky sportu je jasnou volbou podcast „Kudy běží zajíc.“ Moderátoři Jan Podroužek a Ondra Novotný vám přinesou informace nejen z hřiště, ale také z kabin sportovců. Poslechněte si zajímavé fakty o fotbale a dalších sportech.

Poslouchejte na Spotify nebo Apple Podcasts.